background

Szkolenia Podatkowe dla spółdzielni mieszkaniowych - Zachodniopomorskie

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

2-dniowy KURS ONLINE: ABC RACHUNKOWOŚCI DLA PRACOWNIKÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH. ISTOTNE ZAGADNIENIA I ZMIANY DLA SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)

OSOBY ZAINTERESOWANE SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM KURSU PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM.

Prelegent: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej – Pani Wiesława Bajer

Termin: 27 oraz 28.04.2021 godz. 10.00 – 15.00

Cena 2-dniowego kursu: 799 zł (cena ostateczna)

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji kursu, autorskie materiały szkoleniowe (wysłane mailem przed szkoleniem). Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty wystawiona w dniu szkolenia.

WEBINAR/KURS ONLINE OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI! DOSTĘPNE NARZĘDZIA: CZAT oraz ZADAJ PYTANIE w wiadomości prywatnej do prelegenta.

Kurs odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-04-27 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 18
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych