background

Szkolenia Podatkowe dla spółdzielni mieszkaniowych - Podlaskie

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): 2-dniowy kurs: ANALIZA DANYCH I PREZENTACJA ANALIZY DANYCH W MS EXCEL. PRAKTYCZNE PRZYKŁADY ZAAWANSOWANYCH ZASTOSOWAŃ MS EXCEL

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cele:

Poznanie różnych metodologii analizy danych i prezentacji wyników analizy danych w różnych prostych i złożonych modelach danych.

Założenia:

Uczestnicy… znają już podstawy użytkowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel.

Niezależnie od faktycznych umiejętności Uczestników szkoleń – szkolenia będą przeprowadzone w sposób całkowicie komunikatywny, zrozumiały i prosty.

Kolejne czynności będą demonstrowane, powtarzane i trenowane po stronie Uczestników; każdy kolejny zakres czynności będzie się kończył zadaniem do samodzielnej realizacji z możliwością weryfikacji i dyskusji osiąganych efektów.

Wszystkie potrzebne pliki łącznie z tymi powstającymi w trakcie szkolenia będą na bieżąco udostępniane w trakcie szkolenia.

 

Prelegent: znawca programu Excel (VBA, SQL, Python). Skuteczny trener, wykładowca, konsultant, wdrożeniowiec. Profesjonalne przygotowanie pana Krzysztofa jest wsparte nie tylko wieloletnim doświadczeniem praktycznym i trenerskim, ale także ukończonymi studiami podyplomowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, poświęconymi tematyce zastosowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel w controllingu na poziomie zaawansowanym – Pan Krzysztof Sługocki.

 

TERMIN KURSU:

25.10 i 26.10.2021, godz. 9.00 – 15.00

CENA: 450 zł + VAT/os. (za dwa dni szkoleniowe)

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: MYOWNCONFERENCE
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-10-25 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 0
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych