background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych - Łódzkie

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): ŚRODKI TRWAŁE W SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W UJĘCIU RACHUNKOWYM I PODATKOWYM

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)

Prelegent: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej – Pani Wiesława Bajer

 

Termin szkolenia: 11.05.2021 start godz. 9:30

Cena szkolenia: 399 zł (cena ostateczna)

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (wysłane mailem przed szkoleniem).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty wystawiona w dniu szkolenia.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: MYOWNCONFERENCE

 

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

 

Program szkolenia pojawi się wkrótce!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-05-11 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 1
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych