background

Szkolenia Podatkowe dla spółdzielni mieszkaniowych - Kujawsko-pomorskie

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): NOWE OBOWIĄZKI DLA WSZYSTKICH SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH WYNIKAJĄCE Z USTAWY "O PRZECIWDZIAŁANIU PRANIU PIENIĘDZY ORAZ FINANSOWANIU TERRORYZMU”

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej – Pani Wiesława Bajer

 

TERMIN SZKOLENIA: 04.11.21, godz. 10.00 – 13.00

CENA: 329 zł + podatek VAT 23%

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (wysłane mailem przed szkoleniem), imienne zaświadczenie uczestnictwa. Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty wystawiona w dniu szkolenia.

 

OSOBY ZAINTERESOWANE SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM SZKOLENIA PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM!!!

 

SZKOLENIE ONLINE OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

DOSTĘPNE NARZĘDZIA: CZAT oraz ZADAJ PYTANIE w wiadomości prywatnej do prelegenta

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

 

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputer z głośnikiem. Polecamy użycie przeglądarki FIREFOX lub GOOGLE CHROME (w razie jakichkolwiek problemów technicznych będziemy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 66-15-335/336).

Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji

nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-11-04 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 15
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych