Przeszkoliliśmy już ponad 90% spółdzielni mieszkaniowych w całej Polsce!

Webinar: 2-dniowy kurs: ANALIZA DANYCH I PREZENTACJA ANALIZY DANYCH W MS EXCEL. PRAKTYCZNE PRZYKŁADY ZAAWANSOWANYCH ZASTOSOWAŃ MS EXCEL

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Cele:

Poznanie różnych metodologii analizy danych i prezentacji wyników analizy danych w różnych prostych i złożonych modelach danych.

Założenia:

Uczestnicy… znają już podstawy użytkowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel.

Niezależnie od faktycznych umiejętności Uczestników szkoleń – szkolenia będą przeprowadzone w sposób całkowicie komunikatywny, zrozumiały i prosty.

Kolejne czynności będą demonstrowane, powtarzane i trenowane po stronie Uczestników; każdy kolejny zakres czynności będzie się kończył zadaniem do samodzielnej realizacji z możliwością weryfikacji i dyskusji osiąganych efektów.

Wszystkie potrzebne pliki łącznie z tymi powstającymi w trakcie szkolenia będą na bieżąco udostępniane w trakcie szkolenia.

 

Prelegent: znawca programu Excel (VBA, SQL, Python). Skuteczny trener, wykładowca, konsultant, wdrożeniowiec. Profesjonalne przygotowanie pana Krzysztofa jest wsparte nie tylko wieloletnim doświadczeniem praktycznym i trenerskim, ale także ukończonymi studiami podyplomowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, poświęconymi tematyce zastosowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel w controllingu na poziomie zaawansowanym – Pan Krzysztof Sługocki.

TERMIN KURSU: 20 oraz 21.07.22, godz. 9.00 – 15.00

CENA KURSU: 450 zł + VAT/os. (za dwa dni szkoleniowe)

Za każdy dodatkowy dostęp otrzymujecie Państwo 50% rabatu!

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Szczegółowy program szkolenia znajduje się w ulotce.Program szkolenia

Pobierz program szkolenia:

Szczegóły organizacyjne

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Pobierz formularz rejestracji:


Inne szkolenia tego prowadzącego:

OPINIE UCZESTNIKÓW

Nie odpowiada Ci termin tego szkolenia, zapisz się na listę oczekujących na kolejny termin!

Podaj poprawny e-email

Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków
tel. (12) 66-15-335
Fax: (12) 62-69-200
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 945-20-17-156