background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Webinar: Proces windykacji należności w Spółdzielniach Mieszkaniowych - stan prawny luty 2022

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)

Prelegent: Pani Magdalena Druzic - radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR-2965, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego dla przedsiębiorców z branży budowlanej, usługowej oraz IT. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie spółek, ochronie danych osobowych, prowadzeniu sporów sądowych oraz sądowym odzyskiwaniu należności 

Data szkolenia: 21.02.2022

Cena szkolenia: 329zł + VAT

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, zaświadczenie o uczestnictwie oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Webinar obejmuje moduł pytań i odpowiedzi! - dostępne narzędzia: czat oraz zadaj pytanie w wiadomości prywatnej do prelegenta

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: CLICKMEETING

Każdy uczestnik, na dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentację oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do internetu i komputer z głośnikiem.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-02-21 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 3
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych