background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR: Procedury wewnętrzne – MDR w Spółdzielniach Mieszkaniowych. Wdrożenie i stosowanie. Wzór procedury.

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o szkoleniu: Autorskie szkolenie, którego celem jest przygotowanie Spółdzielni Mieszkaniowych do wdrożenia procedury wewnętrznej w zakresie przeciwdziałania niewywiązywaniu się z obowiązku przekazywania informacji o schematach podatkowych (dalej: Procedura MDR). Każdy z uczestników szkolenia uzyska WZÓR Procedury MDR uwzględniający specyfikę działalności Spółdzielni Mieszkaniowych. Wzór Procedury MDR został skonstruowany w formie edytowalnej pozwalający na jego proste dostosowanie do struktury konkretnej Spółdzielni Mieszkaniowej.W trakcie szkolenia zostanie zaprezentowany sposób korzystania z procedury MDR, w tym przygotowywania raportów dotyczących weryfikowanych uzgodnień pod kątem spełnienia cech schematu podatkowego oraz dokumentowania zgłoszenia i stosowania schematu podatkowego przez Spółdzielnię Mieszkaniową. Po zakończonym szkoleniu uczestniczy powinni wiedzieć w jaki sposób wdrożyć i stosować Procedurę MDR w sposób, który umożliwi Spółdzielni Mieszkaniowej uniknięcie wysokich sankcji administracyjnych i karnych za naruszenie przepisów związanych z raportowaniem schematów podatkowych.

Szkolenie poprowadzi Kacper Sołoniewicz - adwokat, doradca podatkowy, ekspert m.in. w zagadnieniach dotyczących MDR- RAPORTOWANIU SCHEMATÓW PODATKOWYCH w Spółdzielczości Mieszkaniowej.Właściciel kancelarii prawno-podatkowej zs. w Łodzi. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności podatkach CIT i PIT, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym i karnym gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz podmiotów gospodarczych z udziałem jednostek samorządu terytorialnego i Skarbu Państwa. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawa karnego skarbowego. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Termin: 10.02.2022

Godzina szkoleni: 09:00 – 12:30

Promocyjna cena szkolenia: 339 zł + 23% VAT

 

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia oraz autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia). Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

 Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference

 

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez formularz na stronie.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAŁĄCZONEJ ULOTCE !!

 

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na kto rym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

UWAGA! W szkoleniach online zgłoszenie jednego uczestnika jest równoznaczne z uzyskaniem jednego dostępu do szkolenia, jeden dostęp oznacza udział jednej osoby. 

 
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-02-10 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 9
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych