background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

SZKOLENIE STACJONARNE: BILANS 2021. BILANSOWE I PODATKOWE ZAMKNIĘCIE ROKU. ZMIANY W PRAWIE W ŚWIETLE POLSKIEGO ŁADU NA DZIAŁALNOŚĆ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

Miejsce szkolenia:

Hotel Novotel Poznań Centrum****
plac Andersa 1, Poznań
Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykładowca: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej – Pani Wiesława Bajer

 

Terminy dwudniowego szkolenia:

dzień I – 07.12.21 godz. 10.00 – 15.00

dzień II – 10.12.21 godz. 10.00 – 15.00

Cena szkolenia: 899 zł + VAT 23% (za dwa dni szkoleniowe) 

Uwaga!!! Przy zgłoszeniu min. 3 osób 5% rabatu!!!

Miejsce szkolenia:  Hotel Novotel Poznań Centrum, plac Andersa 1, Poznań

 

W SPRAWIE SZCZEGÓŁOWEGO PLANU SZKOLENIA PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM !!

 

UWAGA!!!

Informujemy, iż nasze szkolenia stacjonarne odbywać się będą z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zgodnie z zaleceniami i wytycznymi Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla branży szkoleniowej w trakcie obecnej epidemii.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-12-07 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 11
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych