background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

SZKOLENIE STACJONARNE: ZMIANY W PODATKU VAT W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH, PAŹDZIERNIK 2021 I STYCZEŃ 2022. POLSKI ŁAD – SKUTKI W VAT

Miejsce szkolenia:

Hotel Novotel Poznań Centrum****
plac Andersa 1, Poznań
Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykładowca: ekspert w obszarze podatku vat, trener ministerstwa finansów z zakresu podatku vat. Doświadczenie w zakresie rozliczania vat zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. Przeprowadza od ponad 20 lat szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników skarbowych, pracowników biur podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, biegłych rewidentów i lustratorów. osoba o wysokim stopniu komunikatywności i z bardzo dużym doświadczeniem w obszarze rozliczania vat przez spółdzielnie mieszkaniowe – PANI RENATA MAREK

 

Termin szkolenia:  04.11.2021

Cena szkolenia:  469 zł + podatek VAT 23%.  Uwaga!!! Przy zgłoszeniu min. 3 osób 5% rabatu !!!

Miejsce szkolenia: Hotel Novotel Poznań Centrum, plac Andersa 1, Poznań

 

 

UWAGA!!!

Informujemy, iż nasze szkolenia stacjonarne odbywać się będą z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zgodnie z zaleceniami i wytycznymi Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla branży szkoleniowej w trakcie obecnej epidemii.

 

Osoby zainteresowane szczegółowym programem prosimy o kontakt z biurem.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-11-04 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 6
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych