background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

SZKOLENIE STACJONARNE: CIT OD PODSTAW W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH

Miejsce szkolenia:

Hotel Novotel Wrocław City***
ul. Wyścigowa 35, Wrocław
Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykładowca: wieloletni pracownik aparatu skarbowego, biegły rewident, doradca podatkowy, specjalista w zakresie podatku dochodowego oraz rachunkowości w spółdzielczości mieszkaniowej, wykładowca współpracujący z naszą Firmą od początku jej istnienia, cieszący się nieustającym uznaniem uczestników naszych szkoleń w tym służb finansowo- księgowych  spółdzielni mieszkaniowych, autor już ponad tysiąca szkoleń otwartych i wielu zamkniętych   Pani Emilia Kozień

 

Termin szkolenia:  29.09 oraz 13.10.2021, godz. 10.00 ( szkolenie dwudniowe)

Cena szkolenia: 899 cena ostateczna,  Uwaga!!! Przy zgłoszeniu min. 3 osób 10% rabat!!!

Miejsce szkolenia: Hotel Novotel Wrocław City, ul. Wyścigowa 35, Wrocław

 

W SPRAWIE SZCZEGÓŁOWEGO PLANU SZKOLENIA PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM !!

 

UWAGA!!!

Informujemy, iż nasze szkolenia stacjonarne odbywać się będą z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zgodnie z zaleceniami i wytycznymi Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla branży szkoleniowej w trakcie obecnej epidemii.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-09-29 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 8
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych