background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

SZKOLENIE STACJONARNE: PODATEK VAT 2021 W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH. KONIECZNA WIEDZA NA TEMAT NADCHODZĄCYCH ZMIAN OD 1 LIPCA 2021

Miejsce szkolenia:

Ibis Styles Lublin Stare Miasto
Aleja Solidarności 7, Lublin
Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OSOBY ZAINTERESOWANE SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM SZKOLENIA PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM!!!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE W ULOTCE!!!

UWAGA!!!

INFORMUJEMY, IŻ NASZE SZKOLENIA STACJONARNE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ Z ZACHOWANIEM WSZELKICH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA, ZGODNIE Z ZALECENIAMI I WYTYCZNYMI MINISTERSTWA ROZWOJU ORAZ GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA BRANŻY SZKOLENIOWEJ W TRAKCIE OBECNEJ EPIDEMII.

Termin szkolenia: 6.07.2021

Cena szkolenia: 469 + podatek VAT 23%

Godzina rozpoczęcia: 10.00

 

Prelegent Renata Marek- wieloletni i ceniony wykładowca problematyki związanej z Podatkiem VAT, Trener Ministerstwa Finansów, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy w organie skarbowym w komórce ds. podatku VAT
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-07-05 12:00
Zgłoszeni uczestnicy: 4
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych