background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR(szkolenie OnLine): WALNE ZGROMADZENIE 2021.FUNKCJONOWANIE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ ORAZ JEJ ORGANÓW W DOBIE COVID-19. PRZYGOTOWANIE DO WALNEGO ZGROMADZENIA KROK PO KROKU W ŚWIETLE NAJNOWSZYCH INTEPRETACJI MINISTERSTWA ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cel szkolenia: przedstawienie działalności Spółdzielni Mieszkaniowej oraz jej Zarządu, Rady Nadzorczej i Walnego Zgromadzenia w dobie epidemii. Celem szkolenia jest również przygotowanie Spółdzielni Mieszkaniowej do Walnego Zgromadzenia w formule tradycyjnej w zależności od obowiązującego reżimu sanitarnego oraz przedstawienie stanowiska Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Ministerstwa Sprawiedliwości w sprawie możliwości podejmowania przez Walne Zgromadzenie uchwał na piśmie lub przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość.

Metody szkoleniowe: praktyczne szkolenie, pozwalające na zdobycie wszechstronnej wiedzy i praktycznych umiejętności, przydatnych w pracy Spółdzielni Mieszkaniowych w dobie COVID-19.

Grupa docelowa/profil uczestnika: szkolenie skierowane jest do pracowników oraz członków organów Spółdzielni Mieszkaniowych.

Prowadzący: dr Piotr Pałka - radca prawny, wspólnik Kancelarii DERC PAŁKA Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie, autor licznych publikacji z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, komentator w Rzeczpospolitej oraz Dzienniku Gazeta Prawna. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w renomowanych kancelariach prawnych, Stałym Przedstawicielstwie RP w Brukseli. Certyfikowany Chief Compliance Officer - międzynarodowy egzamin gwarantujący zapewnienie prowadzenia działalności zgodnie z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi oraz standardami rynkowymi. Autor m.in. projektów ustaw oraz aktów prawa Unii Europejskiej z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Prowadzi obsługę prawną wielu spółdzielni mieszkaniowych. Autor licznych opinii i ekspertyz dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz aktów prawnych istotnych dla funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych. Więcej informacji na https://dercpalka.pl/

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

DOSTĘPNE NARZĘDZIA: CZAT oraz ZADAJ PYTANIE w wiadomości prywatnej do prelegenta

 

Termin: 28.05.2021, godz. 9.00 – 12.00

PROMOCYJNA CENA SZKOLENIA: 270 zł (cena ostateczna)!!!

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia i autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: clickmeeting.pl
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-05-28 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 2
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych