background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): Jak tworzyć regulaminy żeby do czegoś się przydały

Miejsce szkolenia:



Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: Wiceprezes Zarządu SM  od 2015 r, sekretarz RN SM w latach 1995-2014. Specjalizuje się w tematyce związanej z działalnością spółdzielni mieszkaniowych, którą zna od teorii po praktykę. Tworzy i aktualizuje -  uwzględniając zmiany w prawie – wszelką dokumentację wewnętrzną w spółdzielniach mieszkaniowych  i wspólnotach mieszkaniowych takich jak statuty , regulaminy, umowy itp. Doświadczenie dydaktyczne,  w tym profesjonalną umiejętność przekazywania wiedzy, zdobył zajmując stanowiska dydaktyka, pedagoga i dyrektora placówki oświatowej. Prowadził zajęcia na wszystkich szczeblach kształcenia w tym z wykorzystaniem metod kształcenia na odległość. Zajmuje się także do dziś przekazywaniem wiedzy na temat: jak efektywnie szkolić. Jest osobą wysoce komunikatywną o ogromnym doświadczeniu, obdarzoną poczuciem humoru i empatią.

 

Adresaci szkolenia: członkowie rad nadzorczych, zarządów, pracownicy oraz spółdzielcy zainteresowani problematyką spółdzielczości mieszkaniowej.

Cel szkolenia: nabycie podstawowej wiedzy oraz praktycznej umiejętności tworzenia aktów prawa wewnątrzspółdzielczego: uchwał, regulaminów, zarządzeń itp. Dostarczenie szablonów propozycji sprawdzonych rozwiązań.

 

27.01.2021, godz. 09.00 – 14.00

CENA SZKOLENIA : 260 zł + VAT/os.

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe(w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: clickmeeting

Szkolenie w formie webinarium realizujemy tak samo jak szkolenia otwarte, ale salę szkoleniową zastępuje platforma webinarowa. Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy na której należy dokonać rejestracji i zalogować się w dniu szkolenia. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz na zakończenie wykładu mają dostęp do czatu na którym mogą zadawać pytania.

Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputer z głośnikiem. Polecamy użycie przeglądarki FIREFOX lub GOOGLE CHROME (w razie jakichkolwiek problemów technicznych będziemy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 66-15-335/336).

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez poniższy formularz.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

 

ZAPRASZAMY!




Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych