background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (Szkolenie OnLine): BILANS 2020. BILANSOWE I PODATKOWE ZAMKNIĘCIE ROKU. CIT 8, CIT 8/O, CIT/WZ – nowe druki za 2020 (szkolenie dwudniowe)

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowejPani Wiesława Bajer

Terminy:

26.11.2020, godz. 10.00 – 15.00

27.11.2020, godz. 10.00 – 15.00

 

CENA SZKOLENIA : 899 zł + VAT (za dwa dni szkoleniowe)

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe(w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

Szkolenie w formie webinarium realizujemy tak samo jak szkolenia otwarte, ale salę szkoleniową zastępuje platforma webinarowa. Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy na której należy dokonać rejestracji i zalogować się w dniu szkolenia. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz na zakończenie wykładu mają dostęp do czatu na którym mogą zadawać pytania.

Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputer z głośnikiem. Polecamy użycie przeglądarki FIREFOX lub GOOGLE CHROME (w razie jakichkolwiek problemów technicznych będziemy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 66-15-335/336).

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez poniższy formularz.

 

OSOBY ZAINTERESOWANE SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM SZKOLENIA PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM!

 

BRAK WOLNYCH MIEJSC! ZAPRASZAMY NA NASTĘPNE EDYCJE SZKOLENIA:

30.11. i 01.12.2020

03.12. i 04.12.2020
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych