background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (Szkolenie OnLine): FUNKCJONOWANIE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W DOBIE COVID-19

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cel szkolenia

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii w Polsce oraz panującą na świecie pandemią COVID-19, wydanych zostało wiele aktów prawnych. Konieczne stało się zatem dokonanie przeglądu tych regulacji, które wpływają na funkcjonowanie Spółdzielni Mieszkaniowej, jej organów oraz członków.

Metody szkoleniowe

Praktyczne szkolenie, pozwalające na zdobycie wszechstronnej wiedzy i praktycznych umiejętności, przydatnych w pracy Spółdzielni Mieszkaniowych w dobie COVID-19.

Grupa docelowa/profil uczestnika

Szkolenie skierowane jest do pracowników oraz członków organów Spółdzielni Mieszkaniowych.

Zakres tematyczny szkolenia:

  1. Funkcjonowanie organów Spółdzielni Mieszkaniowych w dobie COVID-19.
  2. Reżim sanitarny w Spółdzielni Mieszkaniowej – obowiązki pracowników, obsługa interesantów wykonywanie prac oraz ochrona członków Spółdzielni w świetle Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. oraz wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.
  3. Wykładnia art. 90 i art. 90a Tarcz Antykryzysowych – zwoływanie Walnego Zgromadzenia, przedłużenie kadencji organów ustawowych i statutowych Spółdzielni Mieszkaniowej.
  4. Zasady pracy zdalnej oraz zmianowej w Spółdzielni Mieszkaniowej w dobie COVID-19.
  5. Przegląd stanowisk: Ministerstwa Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Sapenidu w sprawie funkcjonowania Spółdzielni Mieszkaniowej w dobie COVID -19.

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI! DOSTĘPNE NARZĘDZIA: CZAT oraz ZADAJ PYTANIE w wiadomości prywatnej do prelegenta

Prelegent: mec. Piotr Pałka radca prawny, wspólnik Kancelarii DERC PAŁKA Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie, autor licznych publikacji z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, komentator w Rzeczpospolitej oraz Dzienniku Gazeta Prawna. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w renomowanych kancelariach prawnych, Stałym Przedstawicielstwie RP w Brukseli. Certyfikowany Chief Compliance Officer - międzynarodowy egzamin gwarantujący zapewnienie prowadzenia działalności zgodnie z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi oraz standardami rynkowymi. Autor m.in. projektów ustaw oraz aktów prawa Unii Europejskiej z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Prowadzi obsługę prawną wielu spółdzielni mieszkaniowych. Autor licznych opinii i ekspertyz dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz aktów prawnych istotnych dla funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych.

Data: 28.10.2020, 11.00 - 14.30

CENA SZKOLENIA: 339 zł + VAT/OS.

  

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

 

Czego potrzebujesz, aby uczestniczyć w szkoleniu online – webinarze?

Do uczestniczenia w webinarze potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet połączony z internetem. Prędkość łącza ma bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób będziesz słyszeć i widzieć prowadzącego na webinarze. Polecamy korzystanie z webinarów z prędkością łącza od 1 MB/sek. Możesz zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii lub zatrzymywania obrazu w trakcie webinaru, powinieneś wstrzymać lub zakończyć pobieranie plików z internetu i zamknąć nieużywane karty przeglądarki. Radzimy również, żebyś wyłączył wszystkie programy, które mogą negatywnie wpływać na prędkość połączenia: Skype, torrenty i inne. Polecamy skorzystanie z przeglądarki Firefox lub Chrome.

INSTRUKCJA DLA UCZESTNIKA SZKOLENIA:


Krok 1 - Dzień przed planowanym webinarem dostaniesz maila z zaproszeniem na webinar – linkiem do strony www.

Krok 2  - 30 minut przed rozpoczęciem szkolenia prosimy wejść na platformę webinarową -  zalogować się poprzez link wysłany w mailu. Pojawi się okno wejścia na webinar –  wprowadź dane i zaloguj się. Polecamy wypróbować wejście na webinar wcześniej, aby upewnić się że wszystko działa.
Po wejściu do pokoju webinarowego gość staje się pełnoprawnym uczestnikiem szkolenia. Widzi wszystko, co pokazuje prowadzący i korzysta z dostępnych narzędzi.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA WRAZ Z POZOSTAŁYMI INFORMACJAMI W ULOTCE!

 

Zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych