background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

PODATEK VAT 2020 W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH

Miejsce szkolenia:

Novotel Szczecin Centrum
Aleja 3 Maja 31, Szczecin
Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin: 14.12.2020r.

Cena: 479 zł (cena ostateczna)

Wykładowca: EKSPERT W OBSZARZE PODATKU VAT, TRENER MINISTERSTWA FINANSÓW Z ZAKRESU PODATKU VAT. DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE ROZLICZANIA VAT ZDOBYŁA BĘDĄC PRACOWNIKIEM APARATU SKARBOWEGO OD 1995 ROKU, W TYM NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH I KOORDYNUJĄCYCH. PRZEPROWADZA OD PONAD 20 LAT SZKOLENIA, SEMINARIA I WARSZTATY DLA PRACOWNIKÓW SKARBOWYCH, PRACOWNIKÓW BIUR PODATKOWYCH, GŁÓWNYCH KSIĘGOWYCH, RADCÓW PRAWNYCH, BIEGŁYCH REWIDENTÓW I LUSTRATORÓW. OSOBA O WYSOKIM STOPNIU KOMUNIKATYWNOŚCI I Z BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIEM W OBSZARZE ROZLICZANIA VAT PRZEZ SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE 

 

Miejsce: Hotel NOVOTEL SZCZECIN CENTRUM, Al. 3 Maja 31, Szczecin
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2020-12-14 10:00
Pozostało miejsc: 39
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych