background

Szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

BILANS 2019 W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH W UJĘCIU RACHUNKOWYM I PODATKOWYM

Miejsce szkolenia:

Hotel Novotel
ulica Wyścigowa 35, Wrocław
Kontakt z nami:  (12) 66-15-335 (336), Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykładowca: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej.

 

Cena szkolenia: 439 zł + podatek VAT 23%

 

Omówienie dlaczego wolne od podatku dochodowego art. 17 ust 1 pkt 44 są dochody uzyskane z eksploatacji i utrzymania nieruchomości spółdzielczych praw i odrębnej własności lokali mieszkalnych członków i osób nie będących członkami.

 

UWAGA!

Uczestnicy otrzymają suplement elektroniczny - zaktualizowane druki aktywne (uwzględniające zmiany w UOR i ustawie PDOP):

- nowe rozwiązania (zmodyfikowany druk dostosowany do aktualnego stanu prawnego – przejście z RZiS do podstawy opodatkowania – połączenie wyniku z eksploatacji i utrzymania nieruchomości lokali mieszkalnych, garaży i użytkowych – spółdzielcze prawa i odrębna własność) - ustalenie podstawy opodatkowania i podatku dochodowego od osób prawych – w excelu z aktywnymi wzorami,

- sprawozdań finansowych (BILANS, RZIS,) w excelu,

- druk rozliczenia różnic między wynikiem brutto, ze wskazaniem podstawy prawnej wyłączenia lub włączenia, dane niezbędne do ustrukturyzowania,

- informacje dodatkowe i objaśnienia oraz załącznik w wersji elektronicznej.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2020-02-19 00:00
Pozostało miejsc: 19
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych