background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Szkolenie online 2-dniowy kurs: Praktyczne zastosowanie arkusza kalkulacyjnego MS Excel od podstaw

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cele: Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla grupy uczestników „słabo znających zastosowania Excel’a lub zupełnie będących na początku chęci używania Excel’a z wykorzystaniem metodologii zwanych w literaturze przedmiotu „prostymi”. W pierwszej fazie szkolenia (po koniecznych wyjaśnieniach wstępnych czynności) następuje realizacja analogicznego zadania – analiza tych samych danych źródłowych (budowa modelu analizy danych; algorytmizowanie rozwiązania w ramach danego modelu analizy danych; raport końcowy w formacie pulpitu menedżerskiego).

Założenia: Uczestnicy używają oczywiście komputera i znają być może (nie jest to jednak zupełnie wymagane) już podstawy użytkowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel. Niezależnie od faktycznych umiejętności Uczestników – szkolenie/szkolenia będą przeprowadzone w sposób całkowicie komunikatywny, zrozumiały i prosty; już w ciągu pierwszego kwadransa szkolenia będzie wiadomo jakiego używać języka, jakiego tempa tłumaczenia, co i jak kolejno tłumaczyć, demonstrować i trenować.
Każde kolejne czynności będą demonstrowane, powtarzane i trenowane po stronie Uczestników; każdy kolejny zakres czynności będzie się kończył zadaniem do samodzielnej realizacji z możliwością weryfikacji i dyskusji osiąganych efektów.
Wszystkie potrzebne pliki łącznie z tymi powstającymi w trakcie szkolenia będą na bieżąco udostępniane w trakcie szkolenia.

Prelegent: znawca programu Excel (VBA, SQL, Python). Skuteczny trener, wykładowca, konsultant, wdrożeniowiec. Profesjonalne przygotowanie pana Krzysztofa jest wsparte nie tylko wieloletnim doświadczeniem praktycznym i trenerskim, ale także ukończonymi studiami podyplomowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, poświęconymi tematyce zastosowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel w controllingu na poziomie zaawansowanym – Pan Krzysztof Sługocki.

Termin kursu: 12 oraz 13.09.22, godz. 9.00 – 15.00

Cena kursu: 450 zł + VAT/os. (za dwa dni szkoleniowe)

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych