background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Szkolenie online: Fundusz socjalny 2022 w szczegółach

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: Pani Renata Majewska właścicielka firmy szkoleniowej  Biuro Kadr i Płac, jest niezależnym ekspertem z prawa pracy, a zwłaszcza z obliczania wynagrodzeń w ujęciu praktycznym, doświadczonym wykładowcą z tych dziedzin i cenionym redaktorem prawnym.  Prowadzi szkolenie niemal wyłącznie w formie warsztatów. Podczas spotkania uczestniczy mogą na bieżącą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz razem z wykładowcą rozwiązują około 10 życiowych przykładów. Cechą charakterystyczną Pani Renaty Majewskiej jest dokonywanie odczytów w ujęciu interdyscyplinarnym – problem wyjaśnia kompleksowo w aspekcie prawa pracy, cywilnego, ubezpieczeń społecznych i podatkowego. Jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, której rekordowa grupa na naszym szkoleniu online liczyła 290 osób!

Wykładowca prowadzi szkolenie praktycznie, podkreślając najnowsze zmiany przepisów, m.in. sposoby zmniejszenia obowiązków socjalnych z powodu pandemii czy tymczasowe zwiększenie zwolnień PIT na świadczenia z funduszu. Dokładnie omawia pojęcia używane w sporządzaniu regulaminu socjalnego, jak członek rodziny osoby uprawnionej, prowadzenie wspólnego gospodarstwa domowego, jedyny żywiciel rodziny, kryterium socjalne, średni dochód przypadający na członka rodziny. Instruuje, jak stworzyć wzorcowy regulamin ZFŚS i wydatkować jego środki. Kontrowersyjne zagadnienia ilustruje przykładami, wyrokami sądowymi i interpretacjami urzędów. Analizuje sposób sporządzania wielu dokumentów związanych z funduszem, zwracając uwagę na trudniejsze elementy.

Szkolenie ma formę warsztatów.

W programie m.in.:

1) Omówienie zasad tworzenia ZFŚS

2) Cel tworzenia i przeznaczenie funduszu

3) Osoby uprawnione do korzystania ze świadczeń socjalnych

4) Obliczanie odpisów na fundusz socjalny

5) Przyznawanie pomocy socjalnej osobom uprawnionym

STUDIUM PRZYPADKU – analiza krok po kroku wniosku osoby uprawnionej o przyznanie świadczenia socjalnego i regulaminu działania komisji socjalnej;

6) Rodzaje świadczeń przyznawanych z zfśs i ich różnicowanie według kryterium socjalnego

STUDIUM PRZYPADKU – analiza krok po kroku umowy pożyczki mieszkaniowej z zfśs;

7) Tworzenie regulaminu socjalnego krok po kroku

STUDIUM PRZYPADKU – analiza krok po kroku przykładowego regulaminu zfśs;

8) Zasady opodatkowania i oskładkowania świadczeń wypłacanych z zfśs

9) Egzekucja ze świadczeń socjalnych

10) Rezygnacja z obowiązków socjalnych

 

Webinar obejmuje moduł pytań i odpowiedzi!

Termin szkolenia: 21.10.2022, godz. 9.00 – 14.00

Cena szkolenia: 369 zł + VAT/os.

Przy zakupie drugiego i każdego kolejnego dostępu rabat 50%!!!

Więcej informacji w załączeniu
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-10-21 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 2
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych