background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Webinar: WALNE ZGROMADZENIE 2022- PRZYGOTOWANIE DO WALNEGO ZGROMADZENIA KROK PO KROKU W ŚWIETLE NAJNOWSZYCH INTEPRETACJI MINISTERSTWA ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII (ASPEKTY PRAKTYCZNE)

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prelegent: dr Piotr Pałka - radca prawny, wspólnik Kancelarii DERC PAŁKA Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie, autor licznych publikacji z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, komentator w Rzeczpospolitej oraz Dzienniku Gazeta Prawna. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w renomowanych kancelariach prawnych, Stałym Przedstawicielstwie RP w Brukseli. Certyfikowany Chief Compliance Officer - międzynarodowy egzamin gwarantujący zapewnienie prowadzenia działalności zgodnie z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi oraz standardami rynkowymi. Autor m.in. projektów ustaw oraz aktów prawa Unii Europejskiej z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Prowadzi obsługę prawną wielu spółdzielni mieszkaniowych. Autor licznych opinii i ekspertyz dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz aktów prawnych istotnych dla funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych. Więcej informacji na https://dercpalka.pl/

 

Termin: 30.08.2022, godz. 8.00- 09.30

Cena szkolenia: 199 zł (cena ostateczna)

Za każdy dodatkowy dostęp otrzymujecie Państwo 50% rabatu!

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ZAŁĄCZENIU

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia), zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty oraz zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu zostaną wysłane na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2022-08-30 08:00
Zgłoszeni uczestnicy: 0
Faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych