background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

PODATEK VAT 2021 W STANIE OBOWIĄZUJĄCYM OD 1 PAŹDZIERNIKA 2021. ZMIANY W FAKTUROWANIU PRZYJĘTE PRZEZ SEJM W PAŹDZIERNIKU 2021

Miejsce szkolenia:

Hotel Rzeszów
ul. Piłsudskiego 44, Rzeszów
Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

Szkolenie poprowadzi: Pani Renata Marek - ekspert w obszarze podatku VAT, trener Ministerstwa Finansów z zakresu podatku VAT. Doświadczenie w zakresie rozliczania VAT zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. Przeprowadza od ponad 20 lat szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników skarbowych, pracowników biur podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, biegłych rewidentów i lustratorów. Osoba o wysokim stopniu komunikatywności.

 

Termin: 28.10.2021r., godz. 10:00

Cena: 350 zł + 23% VAT (przy zgłoszeniu 3 osób z jednej firmy – rabat 5%)

(cena obejmuje: materiały szkoleniowe, zaświadczenie, 2-daniowy lunch i przerwy kawowe)

Miejsce szkolenia: Hotel Rzeszów, al. J. Piłsudskiego 44, Rzeszów

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM W ULOTCE !!!

Informujemy, iż nasze szkolenia stacjonarne odbywać się będą z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zgodnie z zaleceniami i wytycznymi Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla branży szkoleniowej w trakcie obecnej epidemii.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-10-28 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 3
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych