background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): CZŁONKOSTWO W SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ NA NOWYCH ZASADACH W 2021 R.

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)

 

UWAGA PROMOCJA !!!

DLA NASZYCH STAŁYCH KLIENTÓW, KTÓRZY ZAPISZĄ SIĘ NA CO NAJMNIEJ 3 SZKOLENIA W TERMINIE 18.01-12.02.2021 ( Z WYŁĄCZENIEM SZKOLEŃ VAT + BILANS) MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH Z RADCĄ PRAWNYM PIOTREM PAŁKA PO ODBYCIU TRZECH SZKOLEŃ.

 

Prelegent: radca prawny, wspólnik Kancelarii DERC PAŁKA Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie, autor licznych publikacji z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, komentator w Rzeczpospolitej oraz Dzienniku Gazeta Prawna. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w renomowanych kancelariach prawnych, Stałym Przedstawicielstwie RP w Brukseli. Certyfikowany Chief Compliance Officer - międzynarodowy egzamin gwarantujący zapewnienie prowadzenia działalności zgodnie z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi oraz standardami rynkowymi. Autor m.in. projektów ustaw oraz aktów prawa Unii Europejskiej z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Prowadzi obsługę prawną wielu spółdzielni mieszkaniowych. Autor licznych opinii i ekspertyz dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz aktów prawnych istotnych dla funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych - mec. Piotr Pałka.

 

29.01.2021, godz. 9.00 – 12.00

CENA SZKOLENIA : 299 zł + VAT/os.

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia i autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: CLICKMEETING

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.  Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

Zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-01-29 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 2
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych