background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): MDR – RAPORTOWANIE SCHEMATÓW PODATKOWYCH w Spółdzielczości Mieszkaniowej

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Celem szkolenia jest prezentacja zasad funkcjonowania przepisów dotyczących raportowania schematów podatkowych w kontekście działalności Spółdzielni Mieszkaniowych. Od 1 stycznia 2019 roku do Ordynacji podatkowej zostały wprowadzone regulacje zobowiązujące podatników oraz ich doradców prawnych i podatkowych do raportowania schematów podatkowych. Obowiązek raportowania schematów podatkowych objął również Spółdzielnie Mieszkaniowe. Ustawodawca nie wyłączył bowiem tej kategorii podmiotów z konieczności weryfikacji stosowanych rozwiązań podatkowych oraz raportowania ich Szefowi KAS jako schematów podatkowych. W trakcie szkolenia zostaną zaprezentowane przesłanki pozwalające na identyfikację schematów podatkowych w Spółdzielniach Mieszkaniowych, sposób raportowania schematów podatkowych oraz sposoby zabezpieczenia się przed sankcjami, które Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz jej księgowy mogliby ponieść w przypadku niezgłoszenia schematu podatkowego.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

 

Prelegent: Kacper Sołoniewicz - adwokat, doradca podatkowy, ekspert m.in. w zagadnieniach dotyczących MDR- RAPORTOWANIU SCHEMATÓW PODATKOWYCH w Spółdzielczości Mieszkaniowej. Właściciel kancelarii prawno-podatkowej zs. w Łodzi. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności podatkach CIT i PIT, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym i karnym gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz podmiotów gospodarczych z udziałem jednostek samorządu terytorialnego i Skarbu Państwa. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawa karnego skarbowego. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Termin szkolenia: 21.01.2021, godz. 09.00 – 13.30
Cena szkolenia: 250 zł - cena ostateczna

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf –przesłane mailem w dniu szkolenia), imienny certyfikat ukończenia (wysłany pocztą tradycyjną po szkoleniu). Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

Formy zgłaszania uczestnictwa - elektronicznie poprzez formularz na stronie.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: CLICKMEETING

 

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na kto rym mogą zadawać pytania. Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2021-01-21 09:00
Zgłoszeni uczestnicy: 30
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych