background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (Szkolenie OnLine): DZIAŁALNOŚĆ ZARZĄDU, RADY NADZORCZEJ I WALNEGO ZGROMADZENIA SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ - WZAJEMNE RELACJE I MOŻLIWE PRZEKAZANIE KOMPETENCJI MIĘDZY ORGANAMI

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: ece@eceszkolenia; (12) 66-15-335 (336)
  • ASPEKTY PRAKTYCZNE I AKTUALNE ORZECZNICTWO - STAN PRAWNY NA GRUDZIEŃ 2020
  • PROJEKTOWANE ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH (FINANSOWANIE ZWROTNE, PODEJMOWANIE UCHWAŁ NA PIŚMIE, PRZEKAZANIE KOMPETENCJI WALNEGO ZGROMADZENIA DO RADY NADZORCZEJ)

 

Prelegent: radca prawny, wspólnik Kancelarii DERC PAŁKA Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie, autor licznych publikacji z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, komentator w Rzeczpospolitej oraz Dzienniku Gazeta Prawna. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w renomowanych kancelariach prawnych, Stałym Przedstawicielstwie RP w Brukseli. Certyfikowany Chief Compliance Officer - międzynarodowy egzamin gwarantujący zapewnienie prowadzenia działalności zgodnie z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi oraz standardami rynkowymi. Autor m.in. projektów ustaw oraz aktów prawa Unii Europejskiej z zakresu prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Prowadzi obsługę prawną wielu spółdzielni mieszkaniowych. Autor licznych opinii i ekspertyz dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu prawa spółdzielczego, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz aktów prawnych istotnych dla funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych - mec. Piotr Pałka.

 

15.01.2021, godz. 9.00 – 12.00

CENA SZKOLENIA : 299 zł + VAT/os.

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia i autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia).

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: CLICKMEETING

Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy webinarowej wraz z instrukcją postępowania. Podczas szkolenia uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.  Wymagania techniczne: dostęp do Internetu i komputer z głośnikiem.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

Zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych