background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

Szkolenie on-line/webinar: BILANS 2020 BILANSOWE I PODATKOWE ZAMKNIĘCIE ROKU CIT 8, CIT 8/O, CIT/WZ – nowe druki za 2020

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami:  (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamknięcie ksiąg rachunkowych, sporządzenie sprawozdania finansowego i ustalenie wyniku rachunkowego i podatkowego.

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego a rozliczenie wkładów mieszkaniowych za lokale przekazane do dyspozycji Spółdzielni. 

Najnowsze stanowisko Ministra Finansów w sprawie opodatkowania/zwolnienia z podatku dochodów lokali mieszkalnych członków i osób niebędących członkami Spółdzielni.

Korekty błędów lat poprzednich.

Podmioty powiązane według prawa bilansowego.

 

Wykładowca: wieloletni, doświadczony pracownik w spółdzielni mieszkaniowej, lustrator, posiadający uprawnienia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, uczestnik przy badaniu sprawozdań finansowych SM, powoływana na biegłego sądowego w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej – pani Wiesława Bajer

 

Cena: 899 zł + podatek VAT 23% (za dwa dni szkoleniowe)

 

Terminy:

Dzień I:  04.01.2021 godz. 10.00 – 15.00

Dzień II: 05.01.2021 godz. 10.00 – 15.00

 

Do materiałów zostanie dołączona:

  • wersja elektroniczna ustalenia wyniku rachunkowego, podstawy ustalenia podatku, ustalenie podatku dochodowego od osób prawnych,
  • przejście z rachunku zysków i strat w wersji porównawczej do podstawy opodatkowania w wersji kalkulacyjnej
  • informacja dodatkowa z uwzględnieniem zmian wprowadzonych po raz pierwszy do sprawozdania za 2020 rok.

 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia), imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Sposób zapłaty: faktura z 7-dniowym terminem zapłaty zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail po szkoleniu.

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

 

Szkolenie w formie webinarium realizujemy tak samo jak szkolenia otwarte, ale salę szkoleniową zastępuje platforma webinarowa. Każdy uczestnik, dzień przed szkoleniem otrzyma link do platformy na której należy dokonać rejestracji i zalogować się w dniu szkolenia. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje na tablicy oraz na zakończenie wykładu mają dostęp do czatu na którym mogą zadawać pytania.

 

Wymagania techniczne: dostęp do Internetu oraz komputer z głośnikiem. Polecamy użycie przeglądarki FIREFOX lub GOOGLE CHROME (w razie jakichkolwiek problemów technicznych będziemy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 66-15-335/336).

Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

 

ZAPRASZAMY!!!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych