background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): JAK BEZPIECZNIE ZARZĄDZAĆ SPÓŁDZIELNIĄ MIESZKANIOWĄ - CZYLI WSZYSTKO O ZASADACH ODPOWIEDZIALNOŚCI CZŁONKÓW ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NIEZBĘDNIK CZŁONKA ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

JAK BEZPIECZNIE ZARZĄDZAĆ SPÓŁDZIELNIĄ MIESZKANIOWĄ - CZYLI WSZYSTKO O ZASADACH ODPOWIEDZIALNOŚCI CZŁONKÓW ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

 

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI! DOSTĘPNE NARZĘDZIA: CZAT oraz ZADAJ PYTANIE w wiadomości prywatnej do prelegenta

 

w programie m.in.:

Rodzaje odpowiedzialności członków zarządu spółdzielni:

Specyfika stosunku pracy członków zarządu spółdzielni mieszkaniowych – różnice pomiędzy odpowiedzialnością pracowniczą a odpowiedzialnością członka zarządu spółdzielni.

Zasady odpowiedzialności członków zarządu spółdzielni:

Zakaz konkurencji obowiązujący członków zarządu spółdzielni mieszkaniowych.

Związki rodzinne z zarządem spółdzielni a członkostwo w Radzie Nadzorczej – skutki powołania członka rady wbrew przepisom prawa.

Nowość ! - Projekt ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary oraz projektowane rozwiązania wprowadzane tą ustawą – konsekwencje wejścia przepisów w życie dla zarządzającymi spółdzielniami mieszkaniowymi:

- rozszerzenie katalogu czynów zabronionych objętych ustawą o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych,

- obowiązek wdrożenia w spółdzielni skutecznych rozwiązań w zakresie wykrywania i zapobiegania popełnianiu czynów zabronionych,

- podwyższenie wysokości kar pieniężnych do 30 milionów złotych a w ściśle określonych przypadkach nawet do 60 milionów złotych,

- konieczność przeprowadzenia postępowań wyjaśniających w sytuacji gdy stwierdzono wystąpienie tzw. czynu zabronionego a także usunięcia związanych z tym nieprawidłowości bądź naruszeń,

- omówienie tzw. środków zapobiegawczych wprowadzanych ustawą – min. zakaz wykonywania określonej działalności, wprowadzenie zarządu komisarycznego na czas trwania postępowania.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA WRAZ Z POZOSTAŁYMI INFORMACJAMI W ULOTCE!

 

Termin: 03.09.2020, 9.00 – 13.30

Cena szkolenia: 349,00 ZŁ/OS. – CENA OSTATECZNA (netto=brutto)

 

Prelegent: Agnieszka Bagieńska-Petryka - radca prawny, specjalizuje się w prawie pracy, prawie spółek, prawie korporacyjnym, prawie rodzinnym i spadkowym. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od stycznia 2000 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w środowisku korporacyjnym a także  obsługując indywidualnych klientów. Prowadzi własną kancelarię Petryka Kancelaria Prawna - świadcząc  pomoc prawną dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prawie pracy.  Autorka licznych publikacji prasowych oraz uczestniczka audycji radiowych (m.in. PolskieRadio.pl, INFOR.pl, pulsHR.pl, GazetaPrawna.pl)

 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

Czego potrzebujesz, aby uczestniczyć w szkoleniu online – webinarze?

Do uczestniczenia w webinarze potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet połączony z internetem. Prędkość łącza ma bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób będziesz słyszeć i widzieć prowadzącego na webinarze. Polecamy korzystanie z webinarów z prędkością łącza od 1 MB/sek. Możesz zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii lub zatrzymywania obrazu w trakcie webinaru, powinieneś wstrzymać lub zakończyć pobieranie plików z internetu i zamknąć nieużywane karty przeglądarki. Radzimy również, żebyś wyłączył wszystkie programy, które mogą negatywnie wpływać na prędkość połączenia: Skype, torrenty i inne. Polecamy skorzystanie z przeglądarki Firefox lub Chrome.

INSTRUKCJA DLA UCZESTNIKA SZKOLENIA:


Krok 1 - Dzień przed planowanym webinarem dostaniesz maila z zaproszeniem na webinar – linkiem do strony www.

Krok 2  - 30 minut przed rozpoczęciem szkolenia prosimy wejść na platformę webinarową -  zalogować się poprzez link wysłany w mailu. Pojawi się okno wejścia na webinar –  wprowadź dane i zaloguj się. Polecamy wypróbować wejście na webinar wcześniej, aby upewnić się że wszystko działa.

Po wejściu do pokoju webinarowego gość staje się pełnoprawnym uczestnikiem szkolenia. Widzi wszystko, co pokazuje prowadzący i korzysta z dostępnych narzędzi.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA WRAZ Z POZOSTAŁYMI INFORMACJAMI W ULOTCE!

Zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych