background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

RAPORTOWANIE SCHEMATÓW PODATKOWYCH (MDR). NOWE OBOWIĄZKI KSIĘGOWYCH I PODATNIKÓW Z UWZGLĘDNIENIEM NOWELIZACJI OBOWIĄZUJĄCEJ OD 1 LIPCA 2020 R.

Miejsce szkolenia:

ANDEL'S HOTEL
ul. Pawia 3, Kraków
Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Celem szkolenia jest omówienie konsekwencji wprowadzenia od 1 stycznia 2019 roku do Ordynacji podatkowej przepisów nakładających obowiązek raportowania Szefowi KAS schematów podatkowych. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się na kim spoczywa obowiązek raportowania, na czym polega realizacja nowych obowiązków oraz jakie sankcje przewidział ustawodawca za naruszenie przepisów. Przedmiotem szkolenia będzie również omówienie środków jakie powinien przedsięwziąć księgowy w celu zabezpieczenia się przed zarzutami braku wywiązywania się z obowiązków raportowania. Szkolenie uwzględnia zmiany zasad raportowania schematów podatkowych obowiązujące od 1 lipca 2020 r.

Uczestnicy szkolenia otrzymają WZÓR PROCEDURY MDR zgodny z obowiązującymi przepisami. W trakcie szkolenia prowadzący przedstawi w JAKI SPOSÓB WDROŻYĆ PROCEDURĘ W FIRMIE I Z NIEJ KORZYSTAĆ.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!

Szkolenie poprowadzi: Pan Kacper Sołoniewicz - adwokat, doradca podatkowy. Partner w kancelarii BLH Lenczewski, Sołoniewicz, Szlawski Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności podatkach CIT i PIT, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym i karnym gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz podmiotów gospodarczych z udziałem jednostek samorządu terytorialnego i Skarbu Państwa. Autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawa karnego skarbowego. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

CENA SZKOLENIA: 

429,00 zł + 23% VAT

TERMIN:  26.08.2020, godz.10.00-15.30

MIEJSCE SZKOLENIA: Hotel Andel’s****, ul. Pawia 3, Kraków

 

cena obejmuje:

  • materiały szkoleniowe,
  • zaświadczenie,
  • posiłek
  • przerwy kawowe.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA W ULOTCE!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2020-08-26 10:00
Pozostało miejsc: 32
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych