background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

PODATEK VAT 2020 W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH UCHWALONE ZMIANY OD 1 LIPCA 2020 I OD 1 PAŹDZIERNIKA 2020 - II EDYCJA SZKOLENIA

Miejsce szkolenia:

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto****
ul. Jana Heweliusza 22, Gdańsk
Kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)

Wykładowca: wieloletni wykładowca problematyki związanej z podatkiem VAT w spółdzielniach mieszkaniowych, trener ministerstwa finansów.

Cena: 439 zł + podatek VAT 23%

 

Dwa terminy szkolenia do wyboru:

Edycja I - 18.06.2020

Edycja II - 19.08.2020

 

SZKOLENIE SKIEROWANE TYLKO DLA PRACOWNIKÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH!

 

UWAGA!

Każdy uczestnik otrzymuje nieodpłatnie przygotowany przez eksperta numer 7 publikacji zawierającej interpretacje Dyrektora krajowej informacji skarbowej, wyjaśnienia Ministra Finansów oraz orzeczenia sądowe w zakresie VAT dotyczące działalności spółdzielni wydane w ostatnich miesiącach.

oraz

Każdy uczestnik otrzymuje nieodpłatnie wydany przez ministra finansów najnowszy, szczegółowy przewodnik (broszurę) po nowym pliku JPK VAT obowiązującym od 1 lipca 2020 - 73 strony.

 

Osoby zainteresowane szczegółowym programem szkolenia prosimy o kontakt z biurem!

Ilość miejsc ograniczona!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2020-08-18 12:00
Pozostało miejsc: 16
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych