background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

WEBINAR (szkolenie OnLine): PODATEK VAT W TRANSAKCJACH KRAJOWYCH - ZMIANY 2020

Miejsce szkolenia:Kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66-15-335 (336)

WEBINAR OBEJMUJE MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI!

Dostępne narzędzia: CZAT oraz ZADAJ PYTANIE w wiadomości prywatnej do prelegenta

Prelegent: Ewa Sokołowska - doradca podatkowy. Z wykształcenia prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Były Prezes jednej z polskich spółek doradztwa podatkowego; wieloletni współpracownik polskich i międzynarodowych firm doradczych; specjalizuje się w zagadnieniach związanych z VAT oraz postępowaniem przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Redaktor naczelna i  autorka licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego ( „Leksykon VAT” /Wyd. Beck/; „Faktura VAT w pytaniach i odpowiedziach” /Wyd. Wolters/; „Podatek VAT w branży TSL” /Wyd. Wolters/; „Dokumentacja Podatkowa VAT”; „Transakcje wewnątrzwspólnotowe. Ustawa o VAT” /Wyd.Beck/) oraz licznych artykułów publikowanych w prasie branżowej; specjalizuje się w  podatku od towarów i usług. Szkoliła branże: budowlaną, turystyczną, energetyczną, wodociągową, cieplną, TSL, uczelnie wyższe, doradców podatkowych i sferę budżetową.

Data: 27.05.2020

Czas trwania: 9.00 – 13.30

CENA:  149,00 zł + VAT/os.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: myownconference.pl

Czego potrzebujesz, aby uczestniczyć w szkoleniu online – webinarze?

Do uczestniczenia w webinarze potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet połączony z internetem. Prędkość łącza ma bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób będziesz słyszeć i widzieć prowadzącego na webinarze. Polecamy korzystanie z webinarów z prędkością łącza od 1 MB/sek. Możesz zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii lub zatrzymywania obrazu w trakcie webinaru, powinieneś wstrzymać lub zakończyć pobieranie plików z internetu i zamknąć nieużywane karty przeglądarki. Radzimy również, żebyś wyłączył wszystkie programy, które mogą negatywnie wpływać na prędkość połączenia: Skype, torrenty i inne. Polecamy skorzystanie z przeglądarki Firefox lub Chrome.

INSTRUKCJA DLA UCZESTNIKA SZKOLENIA:
Krok 1 - Dzień przed planowanym webinarem dostaniesz maila z zaproszeniem na webinar – linkiem do strony www.

Krok 2  - 30 minut przed rozpoczęciem szkolenia prosimy wejść na platformę webinarową -  zalogować się poprzez link wysłany w mailu. Pojawi się okno wejścia na webinar –  wprowadź dane i zaloguj się. Polecamy wypróbować wejście na webinar wcześniej, aby upewnić się że wszystko działa.

Po wejściu do pokoju webinarowego gość staje się pełnoprawnym uczestnikiem szkolenia. Widzi wszystko, co pokazuje prowadzący i korzysta z dostępnych narzędzi.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA WRAZ Z POZOSTAŁYMI INFORMACJAMI W ULOTCE!

Zapraszam!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja zamknięta

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych