background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ 2019. ZMIANY PRZEPISÓW NA 2020 ROK

Miejsce szkolenia:

ANDEL'S HOTEL
ul. Pawia 3, Kraków
Kontakt z nami: tel.: (12) 66-15-335, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZMIANY PRZEPISÓW NA 2020 ROK:

„ Biała lista” - płatność za towar lub usługę przekraczająca 15 000 zł, jeżeli dokonana zostanie na rachunek niezgodny z widniejącym w profilu podatnika na białej liście, nie będzie kosztem podatkowym.

Zatory płatnicze ( nieterminowe wywiązywanie się z odroczonych płatności ) – dłużnicy będą zobowiązani do dokonania korekty podstawy obliczenia podatku w zakresie kosztów uzyskania przychodów o wartość zobowiązania do zapłaty, zaś wierzyciele będą uprawnieni do dokonania korekty podstawy opodatkowania o kwotę nieuregulowanej wierzytelności.

 

SZKOLENIE POPROWADZI: ekspert z dziedziny PDOF z wieloletnim doświadczeniem w pracy w organach skarbowych, w tym na stanowisku kierowniczym., wieloletni wykładowca

TERMIN:  30.10.2019, godz.10.00-15.00

MIEJSCE SZKOLENIA: Hotel Andel’s Vienna House****, ul. Pawia 3, Kraków

CENA UCZESTNICTWA: 340 zł + 23% VAT

5% rabatu dla STAŁYCH KLIENTÓW

cena obejmuje: materiały szkoleniowe, zaświadczenie, lunch i przerwy kawowe

Szczegółowy program szkolenia w ulotce.

Zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2019-10-30 10:00
Pozostało miejsc: 31
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych