background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

RODO PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I JEGO DOKUMENTOWANIE W SPÓŁDZIELNIACH MIESZKANIOWYCH

Miejsce szkolenia:

Hotel Novotel
ulica Wyścigowa 35, Wrocław
Kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; (12) 66 15 335 (336)

Wykładowca: Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR-2965. Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego dla spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorców z branży budowlanej i usługowej. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie spółek, prowadzeniu sporów sądowych oraz sądowym odzyskiwaniu należności.

 

Cena szkolenia: 290 zł + VAT 23%
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2018-08-23 00:00
Pozostało miejsc: 28
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych