background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

PRAWO PRACY 2018 - RODO DLA DZIAŁÓW KADR

Miejsce szkolenia:

ANDEL'S HOTEL
ul. Pawia 3, Kraków
Kontakt z nami: (12) 66-15-335, 66-15-336, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie poprowadzi Pani Zuzanna Młynarska – Adwokat, Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa pracy. Kilkuletni wykładowca na Wydziale Administracji w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie kilkuletniej pracy w krakowskiej kancelarii. Aktualnie kontynuuje pracę naukową pod kierownictwem dydaktycznym prof. dr hab. Krzysztofa W. Barana.

CENA: 290 ZŁ + 23% VAT

TERMIN: 22.06.2018, GODZ. 10:00

MIEJSCE SZKOLENIA: HOTEL ANDEL’S****, UL. PAWIA 3, KRAKÓW

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM W ULOTCE.

Zapraszamy serdecznie!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2018-06-22 10:00
Pozostało miejsc: 17
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych