background

Szkolenia

Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj

ABC LISTY PŁAC

Miejsce szkolenia:

ANDEL'S HOTEL
ul. Pawia 3, Kraków
Kontakt z nami: (12) 66-15-335, 66-15-336, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

na szkoleniu m.in.: 

niezbędna dokumentacja uzyskiwana od pracownika oraz osób współpracujących do prawidłowego naliczenia listy płac, z uwzględnieniem przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO)

Wykładowca: Specjalista ds. płac i kadr., duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń; praktyczna znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem i rozliczaniem pracowników w małych i średnich przedsiębiorstwach, a w szczególności znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz zagadnień związanych z zatrudnieniem cudzoziemców w Polsce. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydział Prawa i Administracji – w zakresie Prawo Pracy

Cena: 290 zł + 23% VAT

Termin: 21.06.2018, godz. 10:00

Miejsce szkolenia: Hotel Andel’s, ul. Pawia 3, Kraków

Cena szkolenia obejmuje: autorskie materiały szkoleniowe, imienne zaświadczenie uczestnictwa, lunch, przerwy kawowe.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM W ULOTCE.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie

Rejestracja konczy się 2018-06-21 10:00
Pozostało miejsc: 18
Wpłaty za uczestnictwo w szkoleniu należy dokonać po otrzymaniu faktury VAT od Organizatora. Zgłaszającemu udział w szkoleniu przysługuje prawo do bezpłatnej rezygnacji nie później niż na 3 dni robocze przed terminem szkolenia. Przesłanie formularza zgłoszeniowego na szkolenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się oraz akceptacją powyższych warunków.

Cofnij

szkol sl finansowo ksiegowych