facebook events

Anna Modzelewska

Projekt bez nazwy(2).png

Prawniczka. Członki Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Trener, wykładowczyni, autorka i prelegentka wielu szkoleń prawnych. Specjalistka z zakresu prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa rodzinnego. Swoją praktykę zawodową łączy z prokobiecymi poglądami wspierając inicjatywy mające na celu wyrównywanie szans kobiet na rynku pracy oraz egzekwowanie realizacji praw kobiet. Założycielka MATRONATU Kancelarii Praw Kobiet.


Upcoming Events

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube