Paulina Marcula-Kurek

Description Paulina-Marcula-Kurek.png

Prelegent: Paulina Marcula-Kurek: Supervisor Employer Solutions w Advicero Nexia. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Absolwentka studiów podyplomowych Prawo Pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2013 r. w obszarze kadr i płac, prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, naliczania wynagrodzeń oraz zatrudnienia transgranicznego. Niezależny ekspert, praktyk z zakresu ZUS-u, posiada szeroką wiedzę merytoryczną i praktyczną


Upcoming Events
Brak szkoleń

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube