background

Prawdziwą jakość naszej firmy tworzą ludzie. Przez wszystkie lata naszej działalności zgromadziliśmy wokół siebie zespół doświadczonych ekspertów, specjalistów i trenerów, praktyków z różnych dziedzin, m. in. podatków, rachunkowości, prawa pracy, ubezpieczeń, windykacji, ochrony danych osobowych.

Trenerzy, których Państwu rekomendujemy to osoby ,które zdobyły doświadczenie w wieloletniej pracy w urzędach administracji państwowej(w tym skarbowej i podatkowej) posiadające kwalifikacje do prowadzenia działalności dydaktycznej.

Pani Renata Marek - ekspert w obszarze podatku VAT, trener Ministerstwa Finansów z zakresu podatku VAT. Doświadczenie w zakresie rozliczania VAT zdobyła będąc pracownikiem aparatu skarbowego od 1995 roku, w tym na stanowiskach kierowniczych i koordynujących. Przeprowadza od ponad 20 lat szkolenia, seminaria i warsztaty dla pracowników skarbowych, pracowników biur podatkowych, głównych księgowych, radców prawnych, biegłych rewidentów i lustratorów. Osoba o wysokim stopniu komunikatywności i z bardzo dużym doświadczeniem w obszarze rozliczania VAT przez spółdzielnie mieszkaniowe.

Dbamy o Państwa zadowolenie oraz dbamy o naszych Trenerów dlatego staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy - tak, aby szkolenia, które prowadzą były na najwyższym poziomie.

Stawiamy na jakość.

szkol sl finansowo ksiegowych