background

"Szkolenia organizowane są w bardzo dogodnych terminach, szkolący są bardzo dobrze merytorycznie przygotowani. Fachowa obsługa szkolenia. Ceny bardzo przystępne. Polecam"

Anna

"Wybieram szkolenia w ECE ze względu na osoby prowadzące szkolenia, są to osoby które dogłębnie znają temat, w sposób bardzo przystępny przekazują wiedzę, są otwarte na pytania z sali, przygotowują materiały, z których korzystam też po zakończeniu szkolenia. Sala jest zawsze dobrze przygotowana, dobre nagłośnienie, miła atmosfera."

Anita

"Szkolenia zawsze na najwyższym poziomie."

Katarzyna

"Wartość merytoryczna ocena 6,0 w skali 6 punktowej. Organizacja ocena 6,0 w skali 6-punktowej. Atmosfera ocena 6,0 w skali 6- punktowej...Czegóż chcieć więcej."

Jadwiga

"Szkolenia organizowane na wysokim poziomie, zarówno co do ilości przekazanej wiedzy jak i jakości szkoleń, przeprowadzone w sposób profesjonalny, biorąc pod uwagę specyfikę prowadzonej przez nas działalności i potrzeby firmy."

Bogusława

"Bardzo dobrze dobrani wykładowcy do tematyki szkoleń organizowanych przez Europejskie Centrum Edukacji"

Alicja

"Europejskie Centrum Edukacji jest firmą szkoleniową zatrudniającą profesjonalnych wykładowców, zapewniających nam wiedzę w 100% rzetelną i jak najbardziej bieżącą.Szkolenia pozwalają nam na bieżąco aktualizować zmiany w podatkach, rachunkowości i innych interesujących nas zagadnieniach związanych z prowadzoną działalnością, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach. Materiały na szkolenia są zawsze świetnie przygotowane i wyczerpują tematykę szkoleń. Organizacja na wyjątkowo wysokim poziomie w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze."

Barbara

"Kompetentni wykładowcy, ciekawie prowadzone szkolenia i bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe."

Beata

"Szkolenia pod względem merytorycznym super, obsługa szkolenia na ocenę sześć. Pozdrawiam"

Irena

"Najlepsze szkolenia branżowe, w jakich udało mi się uczestniczyć"

Ewelina

"Szkolenia są dobrze zorganizowane. Wykładowcy na odpowiednim poziomie."

Grażyna

"Szkolenia prowadzone są na wysokim poziomie jeżeli chodzi o wykładowców oraz przygotowane materiały szkoleniowe. Materiały zawierają dużo przykładów pomocnych w pracy w księgowości spółdzielni, a także bieżące zmiany w przepisach podatkowych, ustawie o rachunkowości i sprawozdaniach finansowych"

Jola

"Wysoko oceniam szkolenia organizowane przez Europejskie Centrum Edukacji. Wszystko jest w porządku, począwszy od współpracy z biurem (Panie tam pracujące są miłe, uczynne i zainteresowane tym co robią) poprzez organizacyjną stronę szkolenia (miejsce, przygotowanie sali itp) kończąc na merytorycznej stronie szkolenia. Dotyczy to przede wszystkim szkoleń na temat VAT - to Wasza karta przetargowa."

"Szkolenia są perfekcyjnie przygotowane. Atmosfera jest przyjazna. Wykładowcy są konkretni i chętnie pomagają w indywidualnych sprawach"

"Jestem księgową i chętnie uczestniczę w szkoleniach organizowanych przez ECE w Krakowie, lokalizacja szkoleń dla mnie jest wygodna, ponieważ mieszkam w pobliżu Krakowa i dojeżdżam środkami komunikacji podmiejskiej. Uważam, że wykładowcy b.dobrze prowadzą wykłady, potrafią doradzić, wskazać sposób rozwiązania, odpowiadają na zadawane pytania nurtujące uczestników. Organizatorzy szkoleń wybierają przyjemne miejsca, dbają o miłą atmosferę , poczęstunek, co sprawia, że uczestnicy mogą czuć się dobrze i spokojnie. Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam organizatorów szkoleń z Krakowa. "

"Szkolenie z prawa pracy - osoba z doświadczeniem praktycznym."

"Bardzo dobre merytorycznie, kompetentni prowadzący, fachowcy."

"Szkolenia przeprowadzane są zgodnie z zaproponowanym programem, ale na tyle elastycznie że jest możliwość skonsultowania bieżących problemów."

"Szkolenia organizacyjnie bardzo dobrze, programowo perfekcyjnie."

"Często korzystam ze szkoleń w zakresie podatku Vat organizowanych przez ECE, które bardzo polecam- profesjonalny wykładowca, bogata tematyka, możliwość konsultacji i porad ."

"Profesjonalna obsługa, miła atmosfera."

"Szkolenia organizowane przez Europejskie Centrum Edukacji są prowadzone w sposób profesjonalny, wykładowcy posiadają dużą wiedzę, którą potrafią przekazać w sposób jasny słuchaczom Szkolenia fachowe i bogate merytorycznie w miłej atmosferze"

"Szkolenia organizowane zawsze w sposób profesjonalny. Prowadzący szkolenia to specjaliści na wysokim poziomie. W sposób przejrzysty przekazują wiedzę i dzielą się swoim doświadczeniem."

 "Dobra organizacja oraz zrozumiale prowadzone szkolenie przez wykładowców odznaczajacych się wysokimi kompetencjami w zakresie tematyki prowadzonego szkolenia"

 

szkol sl finansowo ksiegowych