Robert Jeżewski

Description person-male.png

prof. hon. dr inż. dr h.c. Robert Jeżewski - ekonomista, ekspert ds. efektywności energetycznej i OZE, przedsiębiorca, trener biznesu i szkoleniowiec o bogatym doświadczeniu zawodowym, autor projektów i kampanii społecznych. Prezes zarządu fundacji Pro Economico Bono zajmującej się m.in. Odnawialnymi Źródłami Energii (organizacja warsztatów, konferencji i prelekcji skoncentrowancyh głównie na odnawialnych źródłach energii, elektryce, audycie energetycznym, termomodernizacji, budownictwie energooszczędnym i pasywnym). Praktyk (dyrektor zarządzający i główny inżynier ds. efektywności energetycznej w Green Globe Energy, Art Directror w ART Coliber, oraz partner w JEZEWSKI & Partners Entrepreneur Consulting). Profesor honorowy (prof. hon.) California Church and University Institute w Tampa (FL), oraz doctor honoris causa (dr h.c.) Abide University w Los Angeles (CA). Ukończył także Business for All na Harvard Business School Publishing, obecnie słuchacz studiów podyplomowych Master of Business Administration na Academy Europe Open University w Hannover, oraz programu Financial Markets na Yale University.

Ukończył wiele kursów m.in. z zakresu odnawialnych źródeł energii i technologii w przedsiębiorstwach techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacji, analizy finansowej, zarządzania projektami, kosztorysowania. Posiadacz uprawnień SEP D i E, MR do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, UDT fotowoltaika, uprawnień pilota drona VLOS kat. OPEN A1, A2, A3, w trakcie zdobywania VLOS kat. SPECIFIC NSTS-01 i BVLOS kat. SPECIFIC NSTS-05.

Autor wielu publikacji naukowych i popularno-naukowych (82 pozycje).


Upcoming Events
Brak szkoleń

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?

Nasi wykładowcy to praktycy, topowi specjaliści w swojej dziedzinie o bogatym doświadczeniu i szerokim spojrzeniu na omawiany temat.

Lunch oraz bogaty serwis kawowy w cenie każdego szkolenia w formie stacjonarnej.

Wysoki standard obiektów i sal konferencyjnych, w dogodnych, dobrze skomunikowanych lokalizacjach.

Możliwość nawiązania kontaktu z wykładowcami w przerwach/po zakończeniu szkoleń.

Certyfikat oraz komplet autorskich materiałów szkoleniowych.

Łączymy TEORIĘ z PRAKTYKĄ, którą wykorzystasz w swojej codziennej pracy.

Wiemy jak przekazać wiedzę - działamy w branży od 18 lat co przekłada się na WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG i tysiące przeprowadzonych szkoleń.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach dla różnych podmiotów prawa. Oprócz zagadnień związanych z podatkiem VAT przeprowadzamy szkolenia także z zakresu PDOP, rachunkowości, środków trwałych, PDOF, prawa pracy, a także dla działów kadrowo-płacowych. Jesteśmy elastyczni, reagujemy na potrzeby Klienta, proponując mu możliwie najlepsze rozwiązania. Współpracujemy z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach; ich wiedza i doświadczenie to sukces naszych Klientów.

Dane kontaktowe

ul. Pachońskiego 9, 31-223 Kraków NIP: 945-20-17-156
tel. (12) 66-15-335
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy do naszych mediów społecznościowych:

Facebook

Linkedin

Youtube